דף הבית

יזם עצמאי

יזם עצמאי? פתח חשבון חינם

צור קשר
 
שנה ראשונה בחינם, פתח חשבון עכשיו, ללא סיכון וללא כל התחייבות.

הצע ללקוח הקצה שלך סל מוצרים משלימים לניהול האתר תחת מיתוג משלך ותהנה ממתן פתרון כולל ללקוחות המחפשים לפשט תהליכים מסובכים ומעדיפים לעבוד מול גורם אחד.

יזם עצמאי בעל נסיון בעבודה מול לקוחות עסקיים

אתה בעמדה מצויינת לפתח את עצמך בעזרת הכלים שלנו בתחום בניית אתרים
  • שרותי מערכת ניהול תוכן והאחסון שלנו יכולים להשתלב בקלות בעסק שלך תוך כדי הפקת רווחים גבוהים
  • כלי העיצוב המתקדמים שבמערכת מאפשרים לך תוך דקות לפתח אתר על גבי תבנית מעוצבת להציג ללקוח אתר מוכן על בסיס מערכת ניהול תוכן מתקדמת
  • על-ידי מתן פתרונות אחסון אתה יכול לחזק את אמון הלקוח ובפועל מונע חשיפה לחברות מתחרות
  • אתה לא צריך ניסיון בכתיבת קוד, אחסון אתרים ושאר הנושאים הטכניים, אנחנו נטפל בפיתוח התוכנה וניהול השרתים
אתה צריך לעשות את מה שאתה עושה הכי טווב - שיווק.

כמה יזם עצמאי יכול להרוויח

נניח שאתה יזם עצמאי ומגייס בממוצע 40 אתרים בשנה. רק על ידי כך שתספק שרותי ניהול תוכן ואחסון אתה יכול להוסיף לרווחים השנתיים שלך כ-5,000 $. זהו סכום יפה כשלעצמו אבל קח בחשבון שהלקוח ישלם על אחסון מדי שנה. וכך, בשנה השנייה תרוויח 10,000 $ מ-80 לקוחות ובשנה השלישית 15,000 $ מ-120 לקוחות וכן הלאה.
אבל זה לא הכל, לעומת עיצוב האתר, שהינו לרוב שרות חד פעמי, אחסון האתר מבטיח לך מערכת יחסים ארוכת טווח עם הלקוח ויוצר הזדמנות לקבל ממנו הזמנות נוספות בהמשך.
שמירה על לקוחות קיימים יחד עם גיוס לקוחות חדשים תאפשר לך לגרוף רווחים נוספים של עשרות אלפי דולרים לשנה. הרווחים הולכים וגדלים בכל שנה, כיוון שלבסיס הלקוחות הקיימים מצטרפים לקוחות חדשים וכך הלאה.

יזם עצמאי - חזק את המיתוג שלך בתחום

מטרת המערכת היא לתמוך במפיצים ולאפשר להם צמיחה ופעילות עצמאית.אף אחד מהלקוחות שלך לא ידע שאתה המפיץ שלנו ואנחנו בהחלט לא מגבילים אותך בשום דבר שקשור בפעילות עסקית מול הלקוחות, כל אתר שנפתח מציג קישור לאתר המפיץ שלך, המוצרים מוצעים תחת המיתוג שלך.

פתיחת חשבון בניית אתרים ללא תשלום